"Rochenmar Clinic Gözdeniz Olacak" İNANDILAR, BAŞARDILAR

Gündem 4 Haziran 2020 21:58
Videoyu Aç "Rochenmar Clinic Gözdeniz Olacak" İNANDILAR, BAŞARDILAR
A
a

Yüksek alkol bazlı el ve cilt dezenfektanlarının üretildiği Rochenmar Clinic fabrikası kısa bir süre önce hizmete başladı. "Rochenmar Clinic Gözdeniz Olacak" İNANDILAR, BAŞARDILAR

Yüksek alkol bazlı el ve cilt dezenfektanlarının üretildiği Rochenmar Clinic fabrikası kısa bir süre önce hizmete başladı.
Rochenmar Clinic üç genç iş adamı olan İş insanı Şarin Elçi, Eczacı Mesut Kizilgül ve İş İnsanı Nadir Emiroğlu ortaklığı ile kurulan dev fabrikada yüksek alkol bazlı el ve cilt dezenfektanları üreterek siz değerli müşterilerimizin hizmetindeler.
Çok yakında büyük bir ses getirecek olan Ankara merkezli alınan dev fabrika ile Mersin’den tüm Türkiye’ye yayılarak hizmet verecek olan Rochenmar Clinic artık tüm vatandaşlarımızın yanında olacak.

T.C. Cumhurbaşkanlığı, T.C Sağlık Bakanlığı, T.C Milli Eğitim Bakanlığı, T.C. Milli Savunma Bakanlığı, T.C Kültür Bakanlığı, Savunma Sanayi Başkanlığı, Yargıtay Başsavcılığı, Ankara Emniyet Müdürlüğü, Yenimahalle Belediyesi Ankara, Liman İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Tobb, Ford Türkiye ,Adidas Türkiye, Mavi Türkiye, Hummel Türkiye , Torunlar Avm Zinciri, Van Ticaret Odasi, American Health/ Usa, American Health/ Qatar, American Health/ Kuwait, American Health/ Jordan, Canik Silah Sanayi/ Samsun, Özel Vizyon Hastanesi, Batman Dünya Hastanesi, Zesu Medical/ Mersin, Avl Medical/ Antalya, Farmazone ,Kurmed Medical/ Ankara, Genpower Jeneratör,Oray Prefabrik Aş., Mete Bilişim’in referansları ile siz değerli halkımıza en sağlıklı şekilde hizmet verecektir.

"İNANMAK, BAŞARMANIN YARISIDIR"

Birçok insan bu büyük ve ükemize mal olmuş girişim ve başarı hikâyelerinin altında sihirli bir formül veya ilahi bir dokunuş olduğunu düşünür. Hiçbir başarı tesadüf değildir ve eğer fikrinizde “inanç” varsa  sonuç mükemmel olacaktır. “İnanmak, başarmanın yarısıdır” sözü aslında bütün her şeyi özetlemektedir. Sürekli değişen ve gelişen bilgisayar ve internet dünyasında, bu değişimlere ayak uydurmaya devam eden ve bu döneme damgasını vurmayı amaçlayan üç genç iş adamı ülkemizin büyük bir eksikliği olan dezenfektan üretiminde öncü olmayı hedefliyor.

"GÖREVİMİZ"
Rochenmar Clinic tüketicilere en iyi hizmeti ve dezenfektan konusunda en büyük desteği sağlamaya çalışmaktadır. Ürünlerimizin birçoğu araştırılırken, geleneksel tıp ve modern bilim arasında bir denge kurmak çabasındadır, bu da bizi bilime dayalı geleneksel takviyeler sağlayabilen eşsiz bir takviye üreticisi haline getirmiştir.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR