“Bu Millet Bu Yapılanları Unutmayacak”

Gündem 27 Mayıs 2021 15:10
Videoyu Aç “Bu Millet Bu Yapılanları Unutmayacak”
A
a
Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca,” Bu ülke tekelle yönetilmemektedir. Bunu yapmak için uğraşanlara milletimiz sandıkta gereken cevabı vereceklerdir” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisiyle ilgili iddialarına karşılık Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde açıklama yapacağını söyleyen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu polis engeliyle karşılaştı. Yaşananlara partililerden tepki yağdı.

Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, yaptığı açıklama da , genel Başkanları Davutoğlu’na yapılan bu şiddet girişimini kınadığını söyledi. Başkan Alaca, “Partimiz genel başkanımızın başkanlığında Temiz Siyaset Hareketi ile yaşananların gerçek yüzünün ortaya çıkması için uğraşmaktadır. Milletin Meclisi önünde yapılmak istenen açıklamaya engel olmaya çalışanlar şimdiye kadar yürüttükleri kirli siyasetlerinin ortaya çıkmasından korkmaktadırlar. Yapılanların tek sebebi budur. Bu ülke tekelle yönetilmemektedir. Bunu yapmak için uğraşanlara milletimiz sandıkta gereken cevabı vereceklerdir.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR