“Bayramda yakınlarımızı, sevdiklerimizi aramalıyız”

CHP 25 Mayıs 2020 16:41
Videoyu Aç “Bayramda yakınlarımızı, sevdiklerimizi aramalıyız”
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Ramazan Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

CHP’li başkan Tuncer, “Bayramlar bize mutluluğu, güveni, dostluğu yaşama ve yaşatma fırsatı veren müstesna zaman dilimleridir.  Bayramlar, insani değerlerin hatırlandığı, karşılıklı dostluk, kardeşlik duygularının ve hislerinin güçlendirildiği, sevgi ve saygının üst seviyede hissedilerek geliştirildiği özel günlerdir. İşte bu özel günleri en güzel bir şekilde yaşamak ve yaşatmak için Koronavirüs salgınını bir engel gibi görmeyip, hayattalar ise anne, baba, kardeş, akraba, arkadaş ve yakınlarımızdan her kim var ise onlara e-posta, SMS ve sosyal medyadan mesaj yayınlamaktan ziyade, daha fazla ihtiyacımız olan şu günlerde bayramı bayram gibi geçirebilmek için telefon açarak, seslerini duyarak, sesimizi duyurarak güzel bir bayram geçirebiliriz” dedi.

Tuncer, “Bu vesile ile Ramazan Bayramının başta ülkemiz ve İslam âlemi olmak üzere tüm dünyada barış, huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyor; Üniversitemiz mensuplarının, Sivaslı hemşehrilerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve kıymetli ailelerinin mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR