"BABALAR BİRER FEDAKARLIK ÖRNEĞİDİR"

Gündem 19 Haziran 2021 17:01
Videoyu Aç "BABALAR BİRER FEDAKARLIK ÖRNEĞİDİR"
A
a
Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Kılıççıoğlu, babalar günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. 
Kılıççıoğlu, "Saygının, sevginin, emeğin, hürmetin, şefkatin, kısacası insanı insan yapan değerlerin en yüksek derecede yaşandığı alî bir kültürün mensubu olarak bizlere düşen görev babalarımıza olan şükran borcumuzu en güzel ifadesi ile ödemeye çalışmak, ailemiz için ortaya koydukları her türlü çabada onların yanında olmak ve ortaya çıkan dünyanın bu en güzel tablosunu gelecek nesillere aktarabilmektir" dedi.
Babaların, maddi ve manevi her türlü zorluk, çile, eza ve cefa karşısında aileleri için direnip mücadele eden mümtaz şahsiyetler olduğunu vurgulayan Kılıççıoğlu, mesajında; 'Yeryüzünde hiçbir baba yoktur ki; ailesi için nefsinden geçmemiş olsun' diyerek, babaların aslında birer fedakârlık örneği olduğunun da altını çizdi. Kılıççıoğlu, şehit babası olmanın, şereflerin belki de en büyüğü olduğunu ifade ederek, 'Şehit babası olmak, şefaat kapısı olmak demek. Dolayısıyla şeref levhalarımız olan şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, bizlere emanet bıraktıkları anne ve babalarını ise, başlarımızda taşıdığımız birer taç olarak kabul ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehitlerimizin babaları olmak üzere bütün babalarımızın gününü kutluyor, ellerinden muhabbetle öpüyorum. Ahirete göç etmiş olan babalarımıza da, Yüce Allah'tan sonsuz rahmet niyaz ediyorum' dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR