"1 Üye 1 Fidan" Kampanyasına Destek

CHP 17 Kasım 2020 11:42
Videoyu Aç "1 Üye 1 Fidan" Kampanyasına Destek
A
a
CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Cumhuriyet Halk Partisi'nin yeşile, çevreye, doğaya, küresel ısınmaya duyarlı bir parti olduğunu belirterek, "1 üye 1 fidan" kampanyasına destek verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Gerger CHP ilçe Başkanı Aziz Acar tarafından başlatılan "1 üye 1 fidan" kampanyasının büyük hızla devam ettiğini söyledi. Yaşanabilir çevrenin önemine vurgu yapan Başkan Binzet, "Başkanın fidan kampanyasını duyan Gölbaşılı iş insanı Mehmet Karahan'ın oğlu Sinan Karahan da 200 fidanla kampanyaya destek verdi. Gönderilen fidanlar ilçe başkanlığına teslim edildi" dedi.

YAŞANABİLİR KENTLER ÖNCELİĞİMİZ
CHP'nin yeşile, çevreye, doğaya, küresel ısınmaya duyarlı olduğuna vurgu yapan Başkan Binzet, kentlerin gelişirken doğa ve çevre ile dost kalarak sürdürülebilir olması gerektiğini belirterek, "Kentlerde fiziki ve sosyal altyapı ile çevre kalitesi artırılarak, tarihi, doğal, sosyal ve kültürel değerlerin korunmalıdır. Sağlıklı, güvenli, ekonomik ve çağdaş yaşam ortamlarının oluşturulması Cumhuriyet Halk Partisi'nin hedefidir. Altyapısıyla, çevresel ve tarihsel değerleriyle, kültürel çoğulculuğuyla yaşanabilir kentlerin oluşturulması önceliğimizdir. Bu çerçeve arkadaşlarımızı üye kampanyasını doğa bilinci ile birleştirmesinden dolayı kutluyorum" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR